PASKUTINIAME ŠIAIS METAIS KELMĖS VETERANŲ LYGOS TURE - KELMĖS KOMANDŲ SUSITIKIMAI

2021-12-21 (Antradienį) susitinka: 18.45 Kelmės DUBYSA - Kelmės ŠVYTURYS 20.15 Kelmės AUTO - Šaukėnų BIZONAI

skaityti

SUNKI KELMĖS KELMO PERGALĖ

A lyga 2021-12-08 08:21:34, KK

Kelmės KELMAS po atkaklios kovos ketvirtojo kėlinio pabaigoje palaužė Namuose žaidusį Šakių VĖJĄ REZULTATU 69-68.

A lyga 2021-11-29 13:46:08, KK

2021-11-30 SUSITINKA: 18.45 KELMĖS DUBYSA - ŠIAULIŲ SPORTO VETERANŲ KLUBAS 20.15 ŠAUKĖNŲ BIZONAI - ŠIAULIŲ PLENTAS-KRISTALAS Varžybos vyksta Kelmės sporto centre.

skaityti

PRASIDĖJO KELMĖS RAJONO VETERANŲ LYGOS VARŽYBOS

A lyga 2021-11-29 13:31:35, KK

Kelmės AUTO - Kelmės DUBYSA 69-57 Kelmės ŠVYTURYS - Šiaulių PLENTAS-KRISTALAS 74-83

skaityti

KELMĖS KELMO RUNGTYNĖS NUKELTOS

A lyga 2021-11-26 21:04:04, KK

Kelmės KELMO ir Šilalės AUTONIUKO rungtynės nukeltos vėlesniam laikui.

skaityti

LENGVA SENVAGĖS PERGALĖ

A lyga 2021-11-26 20:53:04, KK

Tauragės SENVAGĖ namuose rezultatu 77-44 sutriuškino Jurbarko NEMUNĄ. SENVAGĖ: T.Maurius 23, E.Žemgulis 22, A.Murauskas 9 taškai. NEMUNAS: N.Janavičius 13, M.Kvedys, A.Siriunaitis ir K. Danaitis po 8.

skaityti

PIRMOJI ŠILALĖS AUTONIUKO PERGALĖ

A lyga 2021-11-24 08:52:07, KK

Šilalės AUTONIUKAS namuose rezultatu 78-57 įveikė Šakių VĖJĄ ir iškovojo pirmąją pergalę šių metų Žemaitijos regiono SD ŽALGIRIO taurės varžybose. AUTONIUKAS: V.Kėbla 21, M.Remeikis 12, A.Arcišauskas 11. Vėjas: T.Krunkaitis 18,...

skaityti

Šilutės ŠAMAI sutriuškino Tauragės SENVAGĘ

A lyga 2021-11-17 09:02:19, KK

Šilutės ŠAMAI namuose rezultatu 73-50 įveikė Tauragės SENVAGĘ. ŠAMAI: R.Kasparavičius 20, L.Gedvila 15, L.Ulevičius 11. SENVAGĖ: T.Maurius 15, Ž. Jakštas ir V.Savickas po 6.

A lyga 2021-11-14 20:41:07, KK

Kelmės KK TRITAŠKIS išvykoje Rietave po dviejų pratęsimų iškovojo pergalę prieš Rietavo PLUNGĖS LAGŪNĄ rezultatu 124:119 Kelmės KK TRITAŠKIS: M.Krauza 40, K.Jankus 32, R.Mazrimas 15, D.Žiauberis ir D.Demikis po 14 taškų.

skaityti

Kelmės KELMAS namuose nugalėjo Šilutės ŠAMUS

A lyga 2021-11-12 22:45:01, KK

Kelmės KELMAS po atkaklios kovos namuose įveikė vienus favoritų Šilutės ŠAMUS. KELMO komandoje rezultatyviausiai žaidė R.Sukackas 23, D.Vasiliauskas ir S.Michailovas po 16 taškų. ŠAMŲ komandoje M.Budrikas 24, L. Ulevičius 22 taškai.

skaityti

AUTONIUKAS namuose krito prieš NEMUNĄ

A lyga 2021-11-10 16:22:53, KK

Šilalės AUTONIUKAS po silpnai sužaistos pirmosios rungtynių pusės, nebepasivijo Jurbarko NEMUNO ir namuose pralaimėjo 54-60. AUTONIUKAS: M. Remeikis - 19 tšk, G. Gedvilas- 8 tšk., M. Kolyčius- 12 tšk.; NEMUNAS:V.Tamulis -16 tšk., N. Janavičius...

skaityti

Tauragės SENVAGĖ iškovojo antrą pergalę

A lyga 2021-11-10 11:18:21, KK

Tauragės SENVAGĖ išvykoje rezultatu 87:68 įveikė Šakių VĖJĄ ir iškovojo antrąją pergalę. Tauragės komandoje E. Žemgulis pelnė 29, V.Turolevičius 24 taškus, Šakių VĖJO komandoje T. Krunkaitis pelnė 21, V.Racevičius - 16 taškų.

skaityti

Beprotiškas Edvardo Žemgulio šou

A lyga 2021-10-30 00:02:23, KK

skaityti

Kelmės KELMAS po pratęsimo krito Tauragėje

A lyga 2021-10-29 23:26:12, KK

Kelmės KELMAS išvykoje po pratęsimo neatsilaikė prieš paskutinius Žemaitijos krašto čempionus

skaityti

STARTAVO ŽEMAITIJOS REGIONO VETERANŲ KREPŠINIO LYGOS VARŽYBOS SD ŽALGIRIS TAUREI LAIMĖTI

A lyga 2021-10-26 23:13:49, KK

Jurbarko NEMUNAS namuose nusileido Šakių VĖJUI rezultatu 64:85

skaityti

ŠAMAI STARTAVO ĮTIKINAMA PERGALE

A lyga 2021-10-26 23:09:51, KK

Žemaitijos regiono veteranų krepšinio lygos starte Šilalės ŠAMAI namuose nugalėjo Šilalės AUTONIUKĄ rezultatu 88:59