KELMĖS VETERANŲ KREPŠINIO LYGOS SAUSIO 23 IR 30 D. RUNGTYNIŲ APŽVALGA

KELMĖS VETERANŲ KREPŠINIO LYGOS SAUSIO 23 IR 30 D. RUNGTYNIŲ APŽVALGA 304

KELMĖS KREPŠINIO VETERANŲ LYGOS APŽVALGA 2024-01-23

Sausio 23 d. Kelmės Veteranų krepšinio lygos varžybose įvyko 2 susitikimai:

Pirmose rungtynėse susikovė lygos lyderiai Šilalės PROLAIN ir Šaukėnų BIZONAI. Nors antrame kėlinuke PROLAIN pirmavo 10 taškų skirtumu, tačiau BIZONAI ketvirtame kėlinuke persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau klaidos rungtynių pabaigoje neleido pasiekti pergalės. Rungtynes rezultatu 71-67 laimėjo šilališkiai.

Rezultatyviausiai žaidė: Deividas Balčiūnas (BIZONAI) 24, Artūras Kazarėnas (BIZONAI) 14,  Vaidas Urvakis (BIZONAI) 13.

Martynas Remeikis (PROLAIN) 26, Andrius Mikaločius (PROLAIN) 15.

Vaidotas Kėbla (PROLAIN) atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Artūras Kazarėnas (BIZONAI) atkovojo 11 kamuolių.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Martynas Remeikis (PROLAIN) 23 naudingumo balai.

Antrose vakaro rungtynėse, kuriose susitiko Šiaulių PLENTAS ir Raseinių JULISA,  taip pat netrūko intrigos.

Po pirmo kėlinuko  vienu tašku pirmavo JULISA, PO ANTRO – REZULTATAS BUVO LYGUS. Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis ketvirto kėlinuko minutėmis. Rungtynes rezultatu 88-84 laimėjo Šiaulių PLENTAS.

Rezultatyviausiai žaidė: Martynas Gasiulis (PLENTAS) 24, Juozas Dumša (PLENTAS) 15.

Tomas Totulis(JULISA) 27, Aldevinas Siriūnaitis (JULISA) 21.

Kęstutis Kucevičius (PLENTAS) atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Vygantas Minkovas (PLENTAS) atkovojo 13 kamuolių.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Martynas Gasiulis (PLENTAS) 28 naudingumo balai.

KELMĖS KREPŠINIO VETERANŲ LYGOS APŽVALGA 2024-01-30

Sausio 30 d. vakare labai svarbias rungtynes žaidė Kelmės AUTO ir Šiaulių PLENTAS. Laimėjusi komanda praktiškai užsitikrintų tiesioginį kelialapį į pusfinalį, išvengiant ketvirtfinalio kovos.

Pirmame kėlinuke iniciatyvą perėmė PLENTO žaidėjai įgiję 8 taškų persvarą. Po trijų kėlinukų PLENTAS pirmavo tik 2 taškais. Ketvirtame kėlinuke kova vyko iki paskutinių sekundžių. Geriau sužaidę rungtynių pabaigą PLENTO žaidėjai laimėjo rezultatu 73-68.

Rezultatyviausiai žaidė: Tomas Auga (PLENTAS) 24, Kęstutis Kucevičius (PLENTAS) 16.

Egidijus Kaminskis (AUTO) 26, Donatas Vasiliauskas (AUTO) 22.

Kęstutis Kucevičius (PLENTAS) atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Egidijus Kaminskis (AUTO) atkovojo 16 kamuolių.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Egidijus Kaminskis (AUTO)  35 naudingumo balai.

Antros šio vakaro rungtynės buvo ilgiausios šį sezoną. Prireikė 2 pratęsimų, kad Raseinių JULISA įrodytų pranašumą prieš Kelmės R20 komandą.

Po dviejų kėlinukų Rasenių JULISA turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje jau iniciatyvą perėmė Kelmės R20 ir 4 kėlinuke persvėrė rezultatą, bet kėlinukas baigėsi lygiosiomis ir teko žaisti pratęsimą. Pirmojo pratęsimo pabaigoje likus žaisti 4 sekundes ir JULISOS komandai pirmaujant vienu tašku, baudų metimais pergalę R20 komandai galėjo „išplėšti“ Evaldas Jurpalis, bet jam pataikius tik vieną baudos metimą iš dviejų, komandoms teko žaisti antrą pratęsimo kėlinuką. Likus žaisti 2,5 min Julisos komanda įgijo 7 taškų pranašumą ir įveikė R20 rezultatu 83-74.

Rezultatyviausiai žaidė: Evaldas Jurpalis (R20) 24, Mantas Jankūnas (R20) 19.

Tomas Totulis(JULISA) 32, Andrius Gružinsakas (JULISA) 31.

Jonas Totulis (JULISA) atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svajūnas Arbačiauskas (R20) atkovojo 18 kamuolių.

Naudingiausias rungtynių žaidėjai – Svajūnas Arbačiauskas (R20) ir Andrius Gružinsaks(JULISA) po  29 naudingumo balus.