KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBIŲ TURAS PAŽYMĖTAS DOVYDO KASPUČIO REKORDAIS

KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBIŲ TURAS PAŽYMĖTAS DOVYDO KASPUČIO REKORDAIS 305

KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖS 2024-02-04

Vasario 4 d. d. pirmose rungtynėse susitiko Kelmės SPORTO CENTRAS ir Vidsodžio VIDSODIS.

Nuo pat pirmųjų minučių iniciatyvą perėmė VIDSODŽIO žaidėjai, kurie palaipsniui didino persvarą ir po dviejų kėlinukų turėjo 18 taškų persvarą (63-45). Tačiau nuo trečiojo kėlinuko pradžios įsidrąsinę jaunieji sporto centro žaidėjai pradėjo mažinti atsilikimą, o ketvirtame kėlinuke įmetė net 41 tašką ir kėlinuką laimėjo 12 taškų persvara, tačiau vidsodiškiai išsaugojo persvarą ir nugalėjo 118-110.

Šiose rungtynėse Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) pagerino iš karto net 4 šio sezono pirmenybių rekordus: įmetė 49 taškus, išprovokavo 13 pražangų, įmetė 14 dvitaškių ir surinko 64 naudingumo balus.

Rezultatyvausiai žaidė“: Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) 49, Kasparas Eitmantis(SPORTO CENTRAS) 21.

Paulius Piktužis (VIDSODIS) 27, Simas Deveikis (VIDSODIS) 22.

Aurimas Janušauskas (VIDSODIS) po krepšiais atkovojo 13 kamuolių.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas –  Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) 49 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai  -64 naudingumo balai.

Antrose dienos rungtynėse Maironių DUBYSA susitiko su Kelmės SHOTO  komanda. Dubysa vienu metu buvo įgijusi 26 taškų persvarą, tačiau SHOTO žaidėjai vedami Renato Staševičiaus bandė vytis varžovus , sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau Maironių DUBYSA šventė pergalę rezultatu 80-67.

Rezultatyviausiai žaidė: Renatas Staševičius (SHOTAS) 41, Ramūnas Vaičas (SHOTAS) 15.

Kazimieras Brazauskas(DUBYSA) 20, Svajūnas Kaušius (DUBYSA) 16.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo: Svajūnas Kaušius (DUBYSA) 18.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko: Vaidas Žiauberis (DUBYSA) 7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas - Renatas Staševičius (SHOTAS)    – 41 taškas,  – 53 naudingumo balai.