KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖSE PRASIDĖJO ATKRINTAMŲJŲ KOVOS

KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖSE PRASIDĖJO ATKRINTAMŲJŲ KOVOS 318

Pirmieji kovą dėl patekimo į pusfinalį pradėjo Vaiguvos KNITUVA ir Kelmės SPORTO CENTRAS.

Nuo rungtynių pradžios komandos žaidė „taškas į tašką“. Antrojo kėlinuko pradžioje KNITUVA įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jaunieji sporto centro žaidėjai sugrąžino intrigą ir po dviejų kėlinukų Vaiguvos KNITUVA pirmavo tik 57-52. Trečiasis kėlinukas buvo lemiamas šiose rungtynėse – vaiguviškiai jį laimėjo 38-10. Nors ketvirtą kėlinuką sugebėjo laimėti SPORTO CENTRAS, rungtynes rezultatu 118-91 laimėjo KNITUVA, kuri pusfinalyje susirems su Šaukėnų ŠAUKĖNAIS.

Rezultatyvausiai žaidė: Tadas Baracevičius (KNITUVA) 25, Karolis Jankus (KNITUVA) 24, Martynas Česnauskas  (KNITUVA) 23.

Dovydas Kasputis (SPORT CENTRAS) 27, Titas Buožis (SPORTO CENTRAS) 22, Kasparas Eitmantis (SPORTO CENTRAS) 21.

, Martynas Česnauskas  (KNITUVA)  po krepšiais atkovojo 13 kamuolių.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Tadas Baracevičius (KNITUVA)  – 10.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Tadas Baracevičius (KNITUVA)  - 41 naudingumo balas.

Antrose  rungtynėse Kelmės SHOTAS susitiko su Vidsodžio VIDSODŽIO komanda.

Po nerezultatyvaus pirmojo kėlinuko  15-10 į priekį išsiveržė Vidsodžio VIDSODIS. Antrame kėlinuke , daugiausia Luko Samuilio pastangomis, kuris per pirmus du kėlinukus pelnė 21 tašką, VIDSODIS įgijo 20 taškų persvarą.

Antroje rungtynių pusėje SHOTO žaidėjai  ėmė vytis varžovus ir po trijų kėlinukų priartėjo iki 8 taškų skirtumo. Kova užvirė ketvirtame kėlinuke, kai jau atrodė, kad SHOTAS pavys vidsodiškius,  pastarieji šaltakraujiškiau sužaidė rungtynių pabaigą ir nugalėjo rezultatu  71-65.

Pusfinalyje VIDSODIS kovos su Maironių DUBYSA, o SHOTO laukia kova dėl 5 vietos su vis geriau žaidžiančia SPORTO CENTRO komanda.

Rezultatyviausiai žaidė: Šarūnas Jurkus (SHOTAS) 22, Ramūnas Vaitiekūnas (SHOTAS) 13, Renatas Staševičius (SHOTAS) 11.

Lukas Samuilis (VIDSODIS) 24, Ugnius Urnikis (VIDSODIS) 14, Simas Deveikis (VIDSODIS) 11.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo  Ugnius Urnikis (VIDSODIS) - 20.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Lukas Samuilis (VIDSODIS)  –8.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Lukas Samuilis (VIDSODIS)   – 35 naudingumo balai.