KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖSE 2024-03-10 LENGVOS FAVORITŲ PERGALĖS

KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖSE 2024-03-10 LENGVOS FAVORITŲ PERGALĖS 314

Kovo10 d. Kelmės rajono krepšinio pirmenybėse įvyko trys susitikimai.

Pirmose dienos rungtynėse pirmenybių lyderė Maironių DUBYSA susitiko su Vidsodžio VIDSODŽIU.

Vidsodiškiai rungtynėms registravo tik 5 žaidėjus, nors ir labai stengėsi, bet pasipriešinti DUBYSAI nepavyko. Rezultatu 100-79 pergale džiaugėsi Maironių DUBYSOS žaidėjai. Ši pergalė užtikrino Maironių DUBYSAI pirmą vietą reguliariame sezone ir patekimą tiesiai į pusfinalį.

Rezultatyvausiai žaidė: Mindaugas Krauza (DUBYSA) 16, Vaidas Žiauberis (DUBYSA)  ir Lukas Sėjūnas (DUBYSA) po 15.

Augustas Mendelis (VIDSODIS) 28, Vitoldas Slavinskis (VIDSODIS) 25, Arijandas Kariniauskas (VIDSODIS) 22.

Lukas Sėjūnas (DUBYSA) po krepšiais atkovojo 10 kamuolių.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Lukas Sėjūnas (DUBYSA) – 9.

Augustas Mendelis (VIDSODIS) pataikė 8 tritaškius metimus ir pakartojo šio sezono įmestų tritaškių metimų per vienas rungtynes rekordą.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Vitoldas Slavinskis (VIDSODIS)  -32 naudingumo balai.

Antrose dienos rungtynėse Vaiguvos KNITUVA susitiko su Kelmės SHOTO komanda. Pirmą kėlinuką 10-9 laimėjo vaiguviškiai. Antrame kėlinuke KNITUVA įgijo 16 taškų persvarą ir nors ketvirtame kėlinuke SHOTUI pavyko sumažinti skirtumą, Knituva nugalėjo rezultatu 71-63.

Rezultatyviausiai žaidė: Tadas Baracevičius (KNITUVA) 25, Mantvydas Šimkus (KNITUVA) 19.

Šarūnas Jurkus (SHOTAS) 22, Renatas Staševičius (SHOTAS) 12.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo Tadas Baracevičius (KNITUVA) ir Karolis Jankus(KNITUVA) PO 15.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Evaldas Kmitas (SHOTAS) – 7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Tadas Baracevičius (KNITUVA)  – 28 naudingumo balai.

Trečiose dienos rungtynėse Šaukėnų ŠAUKĖNAI, kiekviename kėlinuke vis didindami skirtumą įveikė Kelmės SPORTO CENTRĄ rezultatu 100-77.

Rezultatyviausiai žaidė: Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI) 32, Karolis Lavickas (ŠAUKĖNAI) 28.

Dovydas Kasputis (SPORT CENTRAS) 35, Kasparas Eitmantis (SPORT CENTRAS) 27.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI) 16.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko - Karolis Lavickas (ŠAUKĖNAI) 10.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas - Dovydas Kasputis (SPORT CENTRAS)  – 44 naudingumo balai.