KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBĖSE 2024-03-03 VIENAS VISŲ SEZONŲ REKORDAS IR DU ANTIREKORDAI 312

Kovo  3 d.  Kelmės rajono krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos trejos rungtynės.

Pirmose rungtynėse susitiko Vaiguvos KNITUVA ir Šaukėnų ŠAUKĖNAI. Šios rungtynės buvo svarbios abiems komandoms, nes laimėjusi komanda „žengia didelį žingsnį“ link pusfinalio, kadangi po reguliaraus sezono pirmas dvi vietas užėmusios komandos patenka tiesiai į pusfinalį, išvengdamos ketvirtfinalio kovų.

Pirmame kėlinuke iniciatyva priklausė šaukėniškiams, kurie įgijo 12 taškų pranašumą – 24-12.Antrame kėlinuke vaiguviškiai  per pusė kėlinuko panaikino visą turėtą ŠAUKĖNŲ persvarą, bet po minutės pertraukėlės vėl nutolo šaukėniškiai iki 8 taškų. Trečiame kėlinuke KNITUVA pelnė tik 10 taškų ir ŠAUKĖNAI nutolo 61-48. Ketvirtame kėlinuke abi komandos pelnė po 22 taškus, tad ŠAUKĖNAI išsaugojo persvarą ir nugalėjo rezultatu 83-70.

Rezultatyvausiai žaidė“: Jonas Šlekys (ŠAUKĖNAI) 31, Jonas Poškus (ŠAUKĖNAI) 15.

Martynas Česnauskas (KNITUVA) 22, Tadas Baracevičius (KNITUVA) 19.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo: Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI) 16.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko: Paulius Strigūnas (ŠAUKĖNAI) 5.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas –  Jonas Šlekys (ŠAUKĖNAI)  - 30 naudingumo balų.

Antrose dienos rungtynėse susitiko Vidsodžio VIDSODIS ir Kelmės SPORTO CENTRAS.

Nuo pat pirmų minučių vidsodiškiai  „užsuko“ uraganinį puolimą, pirmavo 14-0, kėlinuką laimėjo 37-12. Toliau VIDSODIS tik didino persvarą ir „sutriuškino“ jaunuosius SPORTO CENTRO žaidėjus rezultatu 116-62.

Rezultatyvausiai žaidė: Lukas Samuilis (VIDSODIS) 31, Arijandas Kariniauskas (VIDSODIS) 22.

Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) 23, Titas Buožis (SPORTO CENTRAS) 18.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo: Aurimas Janušauskas (VIDSODIS) 15, Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) 14.

Vitoldas Slavinskis (VIDSODIS)    atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Lukas Samuilis (VIDSODIS) -  36 naudingumo balai.

Trečiose dienos rungtynėse Maironių DUBYSA susitiko su Kelmės SHOTO komanda. Intriga išsilaikė tik pirmąjį kėlinuką, kurį 22-19 laimėjo DUBYSA. Vėliau maironiškiai tik didino rezultatą ir įveikė SHOTĄ rezultatu 87-52.

Rezultatyviausiai žaidė:   Lukas Sėjūnas(DUBYSA) 14, Svajūnas Kaušius (DUBYSA) 12, Vaidas Žiauberis (DUBYSA) 11.

Renatas Staševičius (SHOTAS) 15, Andrius Dauskurdis (SHOTAS) ir Šarūnas Jurkus (SHOTAS) po 11.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo: Šarūnas Jurkus (SHOTAS) 14.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko: Lukas Sėjūnas (DUBYSA) 7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Lukas Sėjūnas (DUBYSA)  – 28 naudingumo balai.

Šios dienos rungtynėse buvo pasiektas visų sezonų dvitaškų pataikymo per rungtynes taiklumo  rekordas –  Vidsodžio VIDSODŽIO komanda dvitaškius metimus  pataikė 72%  taiklumu (50/36).

Šios dienos rungtynėse net  2 šio sezono antirekordai – Renatas Staševičius padarė 12 klaidų ( tai kartu ir pakartotas visų sezonų rekordas – 12 klaidų 2021 metų sezone padarė Karolis Lavickas (ŠAUKĖNAI).),  o visa Kelmės SHOTO komanda padarė 30 klaidų.