KELMĖS KREPŠINIO VETERANAI TĘSIA KOVAS

KELMĖS KREPŠINIO VETERANAI TĘSIA KOVAS 300

Atidėtas pirmojo rato rungtynes žaidė Raseinių JULISA ir Šilalės PROLAIN. Tris kėlinukus pirmavusi JULISA  neatsilaikė, ir nusileido  Veteranų lygos lyderiams PROLAIN žaidėjams rezultatu 56-69.

Rezultatyviausiai žaidė: Aivaras Jokubaitis (PROLAIN) 26 taškai,  Andrius Gružinskas (JULISA) 15 taškų.

Aivaras Jokubaitis (PROLAIN) ĮMETĖ 26 TAŠKUS, ATKOVOJO 17 KAMUOLIŲ IR TAPO NAUDINGIAUSI RUNGTYNIŲ ŽAIDĖJU – 46 naudingumo balai.

Antrojo rato varžybose susitiko Šilalės PROLAIN ir Kelmės AUTO.

Traumų išretinta Kelmės komanda priešinosi lygos lyderei PROLAIN 3,5 kėlinuko, bet pabaigai jėgų neužteko – rezultatu 66-56 nugalėjo Šilalės PROLAIN.

Rezultatyviausiai  žaidė: Egidijus Kaminskis (AUTO) 25, Martynas Remeikis (PROLAIN) 16 taškų.

Egidijus Kaminskis (AUTO) įmetė 25 taškus, atkovojo 24 kamuolius(šių metų lygos rekordas) ir surinkęs 38 naudingumo balus tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Šaukėnų BIZONAI pirmame rate įveikė Kelmės R20 net 20 taškų skirtumu, bet šį kartą stipresni buvo R20 komandos žaidėjai, įveikę BIZONUS rezultatu 74-57. Tai buvo pirmoji Kelmės R20 pergalė šiame Veteranų lygos sezone.

Rezultatyviausiai žaidė: Evaldas Jurpalis (R20) 36 taškai, Artūras Anglickis (BIZONAI) 15 taškų.

Daugiausiai – 16 kamuolių, atkovojo Svajūnas Arbačiauskas (R20).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Evaldas Jurpalis (R20) – 31 naudingumo balas.