BAIGĖSI KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBIŲ REGULIARUSIS SEZONAS

BAIGĖSI KELMĖS RAJONO KREPŠINIO PIRMENYBIŲ REGULIARUSIS SEZONAS 317

Priešpaskutinio turo pirmose rungtynėse susitiko Kelmės SHOTAS ir Šaukėnų ŠAUKĖNAI.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių šaukėniškiai „šovė“ į priekį ir nepaliko jojkių šansų intrigai. Rungtynes rezultatu 80-40 laimėjo Šaukėnų ŠAUKĖNAI.

Šaukėnų ŠAUKĖNAI  ir atkrintamąsias pradės nuo pusfinalio.

Rezultatyvausiai žaidė: Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI) 17, Jonas Poškus  (ŠAUKĖNAI) 16, Jonas Šlekys (ŠAUKĖNAI) 15.

Renatas Staševičius (SHOTAS) 19.

Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI)  po krepšiais atkovojo 19 kamuolių.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Karolis Lavickas (ŠAUKĖNAI) –5.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Jonas Poškus  (ŠAUKĖNAI)   - 31 naudingumo balas.

Antrose  rungtynėse Vaiguvos KNITUVA susitiko su Vidsodžio VIDSODŽIO komanda.

Pirmus du kėlinukus vyko atkakli kova, po pirmos rungtynių pusės   50-45 pirmavo KNITUVA.

Antroje rungtynių pusėje išryškėjo vaiguviškių pranašumas ir Vaiguvos KNITUVA  nugalėjo  rezultatu          109 -92.

Rezultatyviausiai žaidė: Karolis Jankus (VAIGUVA) 21, Tadas Baracevičius (KNITUVA) 19, Kristupas Norutis  (KNITUVA) 17.

Lukas Samuilis (VIDSODIS) 35, Arijandas Kariniauskas (VIDSODIS) 18.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo  Karolis Jankus(KNITUVA)  13.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Tadas Baracevičius (KNITUVA)  – 9.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Lukas Samuilis (VIDSODIS)   – 42 naudingumo balai.

Paskutinio turo pirmose varžybose susitiko  Kelmės SHOTAS ir Kelmės SPORTO CENTRAS.

Tris kėlinukus jaunieji SPORTO CENTRO žaidėjai „kibo į atlapus“ vyresniems SHOTO žaidėjams, tačiau ketvirtame kėlinuke jėgų nebeužteko. Kelmės SHOTAS nugalėjo rezultatu 88-71.

Dar vienas „fantastines“ rungtynes sužaidė SPORTO CENTRO lyderis Dovydas Kasputis – įmetė 30 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 11 kamuolių (Visų sezonų krepšinio pirmenybių rekordas), išprovokavo 9 pražangas ir surinko 46 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai žaidė: Renatas Staševičius (SHOTAS) ir Ramūnas Vaitiekūnas (SHOTAS) po 23.                                                               Dovydas Kasputis (SPORT CENTRAS) 30, Daras Macijauskas  (SPORT CENTRAS) 11.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Ramūnas Vaitiekūnas (SHOTAS)  13.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko - Renatas Staševičius (SHOTAS) ir Dovydas Kasputis (SPORTO CENTRAS) po 7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas - Dovydas Kasputis (SPORT CENTRAS)  – 46 naudingumo balai.

Antrose paskutinio turo rungtynėse vyko Šaukėnų seniūnijos „derbis“ ŠAUKĖNAI  prieš VIDSODĮ.

Rungtynes geriau pradėjo VIDSODŽIO žaidėjai, kurie po pirmojo kėlinuko įgijo 13 taškų pranašumą 24-11.

Antrame kėlinuke šaukėniškiams pavyko sumažinti skirtumą ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 42-36 pirmaujant VIDSODŽIUI.

Trečiasis kėlinukas jau priklausė ŠAUKĖNAMS, kurie laimėjo kėlinuką 10 taškų skirtumu ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 62-58.

Nors vidsodiškiai dėjo visas pastangas pasivyti varžovus, bet rungtynes rezultatu 82-73 laimėjo ŠAUKĖNAI.

Rezultatyvausiai žaidė:  Jonas Šlekys (ŠAUKĖNAI) 29,  Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI) 23, Karolis Lavickas (ŠAUKĖNAI) 23.

Simas Deveikis (VIDSODIS) 33,  Lukas Samuilis (VIDSODIS) 17.

Paulius Mušauskas (ŠAUKĖNAI)  po krepšiais atkovojo 23 kamuolius.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko   Lukas Samuilis (VIDSODIS) –7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Paulius Mušauskas  (ŠAUKĖNAI)   - 41 naudingumo balas.

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse susitiko Vaiguvos KNITUVA IR Maironių DUBYSA.

Nors reguliaraus sezono nugalėtojos titulą jau turėjo Maironių DUBYSA, tačiau šiose rungtynėse dominavo Vaiguvos KNITUVA, kuri vienu metu buvo įgijusi beveik 30 taškų skirtumą. Tačiau trečiojo kėlinuko antrają pusę ir ketvirtą kėlinuką laimėjo DUBYSA. Galutinis rungtynių rezultatas 92-79 Vaiguvos KNITUVOS naudai.

Rezultatyviausiai žaidė:  Tadas Baracevičius (KNITUVA) 25, Martynas Česnauskas  (KNITUVA) 17.

Dovydas Žiauberis (DUBYSA) 17, Vaidas Žiauberis (DUBYSA) 13.

Daugiausiai atšokusių kamuolių atkovojo  Tadas Jarašiūnas (DUBYSA)  12.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko Tadas Jarašiūnas (DUBYSA)  3.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas -  Tadas Baracevičius (KNITUVA) 29 naudingumo balai.