KELMĖS KREPŠINIO VETERANŲ LYGOS KETVIRTFINALIUOSE NETIKĖTI REZULTATAI

KELMĖS KREPŠINIO VETERANŲ LYGOS KETVIRTFINALIUOSE NETIKĖTI REZULTATAI 311

Antradienį Kelmės krepšinio veteranų lygoje  prasidėjo atkrintamosios varžybos.

Pirmame ketvirtfinalio mače susitiko 4 vietą reguliariame sezone iškovojusi Kelmės AUTO ir penktoje vietoje likę Šaukėnų BIZONAI.

Nuo pirmųjų minučių galingai spurtavę BIZONAI jau pirmame kėlinuke įgijo 20 taškų persvarą (24-4). Nors toliau žaidimas klostėsi apylygiai, bet BIZONAI savo šanso nebepaleido, laimėjo rungtynes rezultatu 79-52 ir pateko į pusfinalį, kur jų laukia Šiaulių PLENTO komanda.

Kelmės auto  šiemet teks žaisti tik dėl 5 vietos.

Rezultatyviausiai žaidė:  Aivaras Andrijauskas (BIZONAI) 31, Deividas Balčiūnas (BIZONAI) 21.

Donatas Vasiliauskas (AUTO) 13, Egidijus Kaminskis (AUTO) 11.

Daugiausiai kamuolių atkovojo: Donatas Vasiliauskas (AUTO) 15, Artūras Kazarėnas (BIZONAI) 14.

Daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliko: Deividas Balčiūnas (BIZONAI) 7.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas – Deividas Balčiūnas (BIZONAI)  –  33 naudingumo balai.

Antrose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko 3 vietoje reguliarųjį sezoną užbaigusi Raseinių JULISA ir 6 vietoje buvę  Kelmės  R20.

Raseinių JULISAI  šios rungtynės tapo lyg užkeiktos, nors pimame kėlinuke dar bandė nepaleisti į priekį įsibėgėjančių R20 žaidėjų, bet antrame kėlinuke įmetę į varžovų krepšį tik 4 taškus, o į savo – praleidę 25, galutinai „sulūžo“. Rungtynes triuškinamai laimėjo Kelmės R20 rezultatu 65-37.

Raseiniškių įmesti per rungtynes tik 37 taškai, tapo visų Kelmės krepšinio lygos sezonų antirekordu.(Prieš tai jis „priklausė“ Kelmės DUBYSOS komandai – 38 taškai per rungtynes.

Laimėję rungtynes, Kelmės R20 pateko į pusfinalį, kur susikaus su Šilalės PROLAIN,

Raseinių JULISA sezoną užbaigs kovodama dėl 5 vietos su Kelmės AUTO.

Rezultatyviausiai žaidė:   Mantas Jankūnas (R20) 20,  Evaldas Jurpalis (R20) 16.